Program 2014

LÖRDAG 5 JULI
20.00 Kvällsmöte - Carl-Olov Hultby
22.15 Ungdomsmöte - Ida-Maria Brengesjö

SÖNDAG 6 JULI
10.00 Gudstjänst - kyrkoledare Lasse Svensson
15.30 Bibelstudium - Peter Halldorf
20.00 Kvällsmöte - Gunnel Noreliusson
22.15 Ungdomsmöte - Jonas Lund

MÅNDAG 7 JULI
10.00 Bibelstudium - Peter Halldorf
10.00 Kompis Mini i Betel - för barn upp till 7 år
10.00 Kompismöte i Betel - för barn 8-12 år
11.00 Ungdomsbibelstudium i Missionskyrkan - Daniel Ånskog
12.00 Bön i Hönö kyrka
13.30 Seminarium - Rune W Dahlén i Missionskyrkan
13.30 Seminarium - Magnus Sternegård i Betel
14.00 Ny på konferensen? - i Missionskyrkans serveringsrum
15.30 Bibelstudium - Leif Carlsson
17.30 Barnmöte i tältet - Kompisbolaget
20.00 Kvällsmöte - Carl-Olov Hultby
22.15 Ungdomsmöte - Ida-Maria Brengesjö

TISDAG 8 JULI
10.00 Bibelstudium - Leif Carlsson
10.00 Kompis Mini i Betel - för barn upp till 7 år
10.00 Kompismöte i Betel - för barn 8-12 år
11.00 Ungdomsbibelstudium i Missionskyrkan - Daniel Ånskog
12.00 Bön i Hönö kyrka
13.30 Seminarium - Leif Carlsson i Missionskyrkan
13.30 Seminarium - Equmenia Kompis- och Pulslopp vid Betel
15.30 Bibelstudium - Peter Halldorf
17.30 Barnmöte i tältet - Kompisbolaget
20.00 Kvällsmöte - Gunnel Noreliusson
22.15 Ungdomsmöte - Jonas Lund

ONSDAG 9 JULI
10.00 Bibelstudium - Peter Halldorf
10.00 Kompis Mini i Betel - för barn upp till 7 år
10.00 Kompismöte i Betel - för barn 8-12 år
11.00 Ungdomsbibelstudium i Missionskyrkan - Daniel Ånskog
12.00 Bön i Hönö kyrka
13.30 Seminarium - Bertil Svensson m fl i Missionskyrkan
13.30 Seminarium - Gunnar Samuelsson i Betel
15.30 Bibelstudium - Leif Carlsson
17.30 Barnmöte i tältet - Kompisbolaget
20.00 Missionskväll - Darrel Griffin, Rune W Dahlén
22.15 Ungdomsmöte med nattvard - Ida-Maria Brengesjö

TORSDAG 10 JULI
10.00 Bibelstudium - Leif Carlsson
10.00 Kompis Mini i Betel - för barn upp till 7 år
10.00 Kompismöte i Betel - för barn 8-12 år
11.00 Ungdomsbibelstudium i Missionskyrkan - Daniel Ånskog
12.00 Bön i Hönö kyrka
13.30 Seminarium - Hanna Möllås i Missionskyrkan
13.30 Seminarium - Anders Marklund i Betel
15.30 Bibelstudium - Peter Halldorf
17.30 Barnmöte i tältet - Kompisbolaget
20.00 Kvällsmöte - Carl-Olov Hultby
22.15 Ungdomsmöte - Jonas Lund

FREDAG 11 JULI
10.00 Bibelstudium - Peter Halldorf
10.00 Kompis Mini i Betel - för barn upp till 7 år
10.00 Kompismöte i Betel - för barn 8-12 år
11.00 Ungdomsbibelstudium i Missionskyrkan - Daniel Ånskog
12.00 Bön i Hönö kyrka
13.30 Seminarium - Peter Halldorf i Missionskyrkan
13.30 Seminarium - Ungdomsmötenas frågelåda i Betel
15.30 Bibelstudium - Leif Carlsson
17.00 Dopsamtal - i Missionskyrkans serveringsrum
17.30 Barnmöte i tältet - Kompisbolaget
20.00 Kvällsmöte - Gunnel Noreliusson
22.15 Ungdomsmöte - Ida-Maria Brengesjö

LÖRDAG 12 JULI
08.00 Dop och nattvard i Lapposand
(10.00 Nattvard i tältet vid dåligt väder)
15.30 Bibelstudium - Leif Carlsson
17.30 Barnmöte i tältet - Kompisbolaget
20.00 Kvällsmöte - Carl-Olov Hultby
22.15 Ungdomsmöte - Jonas Lund

SÖNDAG 13 JULI
10.00 Avslutningsgudstjänst - Gunnel Noreliusson